O FIRMIE

Meble Walczak to polski producent mebli tapicerowanych. Firma została założona w 1989 roku będąc spółką cywilną. Przez wiele lat firma przechodziła wiele zmian, które przyczyniły się do stworzenia firmy jednoosobowej, która obecnie jest firmą rodzinną. Dzięki licznym inwestycjom oraz współpracy z wieloma firmami obecnie produkty mebli Walczak są dostępne nie tylko w salonach meblowych w Polsce, ale również na rynku Zachodniej Europy.

Produkcja obejmuje bogaty asortyment, od pojedynczych sof po rozbudowane zestawy wypoczynkowe. W ofercie Mebli Walczak znajdują się zarówno niezwykle nowoczesne zestawy jak i praktyczne komplety z funkcją spania. Niewątpliwą zaletą większości modeli jest elastyczność związana z możliwością dopasowania poszczególnych elementów pod własne wnętrza.

Wieloletnie doświadczenie oraz ciągła analiza rynku sprawiają, że produkty z obecnych kolekcji niezmiennie podążają za najnowszymi trendami panującymi na rynku europejskim. Firma stale współpracuje z największymi dostawcami materiałów, dzięki czemu w ofercie można znaleźć najbardziej popularne tkaniny o szerokiej gamie kolorów, nowoczesnych strukturach oraz niezwykle funkcjonalnych właściwościach jak plamoodporność.

Meble Walczak to poza nowoczesnością i różnorodnością również niezwykła jakość. Każdy element opuszczający fabrykę wykonany jest z najwyższą dokładnością, tak aby zadowolić każdego klienta i sprawić, by przez lata produkty nadawały klimat każdemu wnętrzu.